+90 444 1237
Selenium Residence
B-Blok D:121,
Ataköy, Bakırköy / İstanbul
Turkey
+90 444 12 37
Archive for June 7th, 2023
Archive for June 7th, 2023

Archive for June 7th, 2023

Depozitom iade edilebilir mi?

RO-RO’lu nakliye geminiz tahsis edildikten sonra siparişinizi iptal ettiğinizde rezervasyon depozitosu iade edilmez.

Share This Post

Alım/teslimat tarihini garanti ediyor musunuz?

Hayır. Teslim alma ve teslimat tarihlerimizde çok dakik olmamıza rağmen, en yaygın metropol alanlar için 3-4 gün ve yaygın olmayan alanlar için 5-6 günlük bir teslimat aralığı talep ediyoruz.

Share This Post

Ne kadar önceden rezervasyon yapmalıyım?

Alım ve teslimat gereksinimlerinizi daha iyi karşılamak için araç taşımanızı 2 hafta önceden planlamanızı öneririz. Hızlı oto taşımacılığına ihtiyacınız varsa, bu hizmet için en iyisiyiz.

Share This Post

Nasıl nakliye teklif talebinde bulunabilirim?

Sadece bizi arayarak, web sitemiz, e-posta, metin veya hatta web sitemizi ziyaret ettiğiniz anda mevcut olan sohbetimiz aracılığıyla bir fiyat teklifi isteyerek kolayca talepte bulunabilirsiniz. Hatta en çok hangisini beğendiğinizi görmek için, örneğin açık araba taşımacılığı ve kapalı araba taşımacılığı, konteyner veya RO-RO ile nakliye için farklı türde teklifler talep edebilirsiniz.

Share This Post

Alım ve teslimat için birinin orada bulunması gerekiyor mu?

Evet, aracı bırakacak ve kabul edecek, anahtarları sürücüye verecek ve ilk ve son muayene raporlarını imzalayacak biri bulunmalıdır. Bu kişi, aracınızı teslim etme veya kabul etme konusunda güvendiğiniz 18 yaşından büyük herhangi biri olabilir.

Share This Post