+90 444 1237
Selenium Residence
B-Blok D:121,
Ataköy, Bakırköy / İstanbul
Turkey
+90 444 12 37
Archive for February 7th, 2024
Archive for February 7th, 2024

Archive for February 7th, 2024

Bedelsiz araç ithalatı için gerekli belgeler nelerdir?

Gerekli evraklar için lütfen bağlantıyı inceleyiniz.: https://www.taxfreecar.net/bedelsiz-ithalat-gumrukleme-ve-vergi-hesaplama/

Share This Post

Herhangi bir gizli ücret var mı?

Hayır. Aracınızın tüm nakliye masrafları teklifimize dahildir. Sadece gümrükleme hizmeti (ithalat veya ihracat) artı depo ücreti ve liman ücreti dahil değildir.

Share This Post

Konşimento nedir ve sevkiyatımla tam olarak ne ilgisi var?

Konşimento, araba nakliye şirketleri tarafından teslim alma sırasında araçta önceden var olan herhangi bir hasarı belgelemek için kullanılan çok önemli bir belgedir. Ayrıca, iletişim bilgilerinizin ve nakliye için resmi sözleşmenin bir kaydı olarak da hizmet eder. Gönderinizle ilgili herhangi bir sigorta talebinde bulunmak istiyorsanız, Konşimentoya ihtiyacınız olacaktır.

Share This Post

Alım ve teslimat için birinin orada bulunması gerekiyor mu?

Evet, aracı bırakacak ve kabul edecek, anahtarları sürücüye verecek ve ilk ve son muayene raporlarını imzalayacak biri bulunmalıdır. Bu kişi, aracınızı teslim etme veya kabul etme konusunda güvendiğiniz 18 yaşından büyük herhangi biri olabilir.

Share This Post

Sipariş için hangi ayrıntılara ihtiyacınız var?

Aracınızın alınacağı ve teslim edileceği yerlerin adresi ile her bir yerdeki irtibat kişisinin adı ve telefon numarasına ihtiyacımız olacak. Ayrıca aracınızın hazır olacağı tarih ve taşınacak aracın/araçların yılı, markası ve modeline de ihtiyacımız olacak.

Share This Post